دانلود مستقیم فیلم تنها با کیفیت۴k

 

بازیگران فیلم تنها:

نیلوفر شهیدی، امیرمحمد زند، مهدی مقدم، میرطاهر مظلومی، گیتی قاسمی، بیتا خردمند، مریم آردیش، فاطمه اعزازی و…

داستان فیلم تنها:

داستان دختری به نام فیروزه است که شرایط ناگوار زندگی اش او را به سمت هایی سوق می دهد که برای دختری، آن هم دختری مانند فیروزه به هیچ وجه مناسب نیست،او سر از پارتی‌های شبانه در می‌آورد و به طور نا خواسته در یکی از این پارتی ها با فردی آشنا می شود او که به دلیل شرایط خاص زندگی اش نمی تواند عاقلانه بیندیشد احساس می کند که این فرد التیام بخش درد ها و رنج های تحمیل شده به او در طول زندگی خواهد بود. اما متاسفانه شخص مقابلش اینگونه فکر نمی کند و کاملا حساب شده وارد این رابطه شده است و قصد های شومی در سر دارد.

Film Tanha 1 - دانلود مستقيم فيلم تنها با کيفيت4k

درباره فیلم تنها:

فیلم تنها محصول ۱۳۹۵ به کارگردانی داوود بیدل و نویسندگی مصطفی زندی است که که برای گروه هنر و تجربه ساخته شده است. داود بیدل پیش از این با سریال “در قصه‌ها زندگی می‌کنند” به تلویزیون آمده بود. وی در پاسخ به این سؤال که چرا از یک خواننده برای ایفای نقش اصلی استفاده کرده است، بیان کرد: یکی از عناصر جذاب کار من همین حضور بازیگر، خواننده است و از موسیقی او هم استفاده کردم و فکر می‌کنم طرفداران او نیز کنجکاوی کنند و فیلم با اقبال مواجه شود.

عوامل فیلم تنها:

مجری طرح: وحید مرادی، برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: افشین سنگ چاپ، دستیار برنامه ریزی: شیما باقری، دستیار دو کارگردان: پوریا مرادی، منشی صحنه: فرزانه نجاریان، مدیر تولید: سعید عطایی، مدیر تدارکات: مجتبی قدیانی، تصویر بردار: عبد عبدی نسب، دستیاران: حسین صادقی مهدی رجبی مهدی اسدی حسن علی بخشی، چهره پردازی: دانیال شعاعی رسول نعمتی گلاره اکبری، طراحی صحنه و لباس: حسین مجد، علی خزایی، فرهاد ترابی، ماریا عزیزاللهی، صدابردار: حسین نقوی، علیرضا پاک نهاد.

unnamed file 1 - دانلود مستقيم فيلم تنها با کيفيت4k unnamed file 1 - دانلود مستقيم فيلم تنها با کيفيت4k unnamed file 1 - دانلود مستقيم فيلم تنها با کيفيت4k unnamed file 1 - دانلود مستقيم فيلم تنها با کيفيت4k

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از