دانلود فیلم پرویز با کیفیت عالی

دانلود فیلم جدید پرویز با کیفیت ۴k

Parviz min - دانلود فیلم پرویز با کیفیت عالی

 

بازیگران فیلم پرویز:
هنرمندان این فیلم زنده یاد لوون هفتوان، محمود بهروزیان، علی رامز، ابوذر فرهادی، مهدی شیردل و… هستند
داستان فیلم پرویز:
پرویز مردی است پنجاه ساله که همیشه با پدرش در شهرکی آرام زندگی کرده است. پدرش که تصمیم به ازدواج گرفته است، از او میخواهد خانه را ترک کند. پرویز ناگهان خود را در جهانی جدید و بیگانه می یابد. او تصمیم میگیرد به پدر و اهالی شهرک نشان دهد که نمیتوانند به این آسانی او را از زندگی شان حذف کنند…
درباره فیلم پرویز:
مجید برزگر طی مصاحبه اعلام کرد چون از سوی هیچ نهادی حمایت نشده است و همچنین به دلیل محدودیت شدید مالی تصویربرداری این فیلم را در طی دو روز انجام داده است و شاید اگر امکان بیشتری داشت فیلم بهتری می ساخت. او همچنین اعلام کرده است تلاش خودش را کرده تا خشونت و سردی که در تهران امروز است را در این فیلم به تصویر بکشد. لوون هفتوان را جعفر پناهی برای بازی در این فیلم به برزگر معرفی کرده است.
عوامل فیلم پرویز:
کارگردان: مجید برزگر، ، تهیه کننده: سعید آرمند (با حمایت رسول صدر عاملی)، نویسنده: حامد رجبی، بردیا یادگاری، مجید برزگر، تدوین: جواد امامی، مدیر فیلم برداری: امین جعفری، صدابرداری، طراحی و ترکیب صدا: مهران ملکوتی، طراح صحنه و لباس: لیلا نقدی پری، منشی صحنه: حمیرا نعمت اله، گریم: الهام صالحی، عکاس: احمد آقاسیانی، فیلم پشت صحنه: حمیدرضا برزگر.

دانلود قانونی فیلم پرویز با کیفیت ۴k UHD

دانلود قانونی فیلم پرویز با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود قانونی فیلم پرویز با کیفیت ۷۲۰p

دانلود قانونی فیلم پرویز با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از