فیلم،موزیک،تفریحی و سرگرمی

بیوگرافی سانیا سالاری بازیگرنقش ارغوان(سریال دلدادگان) وهمسرش به همراه تصاویر

سانیا سالاری بازیگر این روز های سریال دلدادگان

نام و نام خانوادگی

سانیا سالاری

تاریخ تولد

20 تیرماه اواخر دهه شصت « دقیق مشخص نیست »

محل تولد

هنوز مشخص نیست

سن

37

تحصیلات

لیسانس رشته تدوین

سانیا سالاری1

خلاصه زندگینامه هنری سانیا سالاری:

سانیا سالاری متولد 20 تیر ماه اواخر دهه 60 می‌باشد ؛ تحصیلات سانیا سالاری لیسانس رشته تدوین می‌باشد ودر تئاتر با افراد مشهوری و نامی کار هنری خودرا شروع کرده و حالا با سریال دلدادگان به تلویزیون رسیده ودر رویایی موفقیت دراین عرصه هنری میباشد.

سانیا سالاری برای اولین بار در تئاتر به‌ صورت حرفه ای در مجلس ضربت زدن به کارگردانی محمد رحمانیان هنرپیشگی را تجربه کرد، سانیا سالاری می‌گوید حضور دراین نمایش تئاتر برای من در حکم یک چالش بزرگ بود. با شرکت در کلاس های‌ بازیگری خانم نصیرپور و آقای رحمانیان توانساه است ؛ فنون و تاکتیک های‌ هنرپیشگی را بیاموزد . سانیا سالاری در چندین نمایش و تئاتر به ایفای نقش پرداخته که از مهم‌ترین انها می‌توان به آیین مجلس اشاره کرداو نیز نقش قطام را دراین نمایش بازی کرده است.موضوع نمایش آیین مجلس مربوط به 19 ماه مبارک رمضان و ضربت خوردن امام علی «ع» بود که خانم سانیا سالاری با بازی در نقش قطام نظر تعداد زیادی از کارشناسان رابه خود جلب کرد و مورد تقدیر شرکت کنندگان حاضر در سالن قرار گرفت. سانیا سالاری علاوه بر این نمایش در چند نمایش دیگر به نام های‌ تمام مادران، چند مسافر و لیلانیز به ایفای نقش پرداخته است.
سانیا سالاری در همان اولین کار حرفه ای اش در تئاتر سال 95 در نقش قطام نمایش مجلس ضربت زدن، بازی اش چشم منوچهر هادی کارگردان صاحب نام را گرفت.

همچنین سانیا سالاری میگوید همبازی شدن با بازیگران صاحب نام در تئاتر برایم خیلی اهمیت دارد و باعث میشود کلی انرژی مثبت از آن ها بگیرم و تلاش میکنم از تجربیاتشون به نحو احسنت بهره کافی ببرم…

سانیا سالاری45

سانیا سالاری و همسرش:

سانیا سالاری وهمسرش

تاکنون خبری درباره ازدواج سانیا سالاری منتشر نشده است.بنابراین ما فرض را بر این میداریم که سانیا سالاری مجرد است.

به محض دریافت اطلاعاتی درباره ازدواج سانیا سالاری و همسر وی این بخش از بیوگرافی سانیا سالاری بروز رسانی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.